sv

Çarpılma – Colleen Hoover

avatar

ravenclawinvarisi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Layken, annesi Julia ve küçük kardeşi Kel ile birlikte eski oturdukları yerden taşınmak zorunda kalmışlardı. Babası kısa bir süre önce ölmüştü ve annesi geçim sıkıntısı yaşadıklarını söylemişti. Taşındıkları gün Layken karşı komşuları Will ile tanıştı ve bu belkide ilk görüşte aşka sebep olacaktı. Fakat her şey o kadar kolay mıydı? Sonuçta gerçek aşk denilen şey sürekli karşına çıkan zorlukları yenebilmeye çabalaman ve başarılı olman değil miydi? Layken ve Will her ne kadar birbirlerini sevseler de birgün yaşayacakları o şey yüzünden araları açılacaktı. Ama onların elinde bir kozları vardı. Onları bir arada tutan ve sınırsız iletişim kurabilme aracı; şiir.
Layken ve Will gerçek hayatta birbirlerinden uzak durmaları gerekirken şiirlerin arasında birbirlerine o kadar da uzak değildi. Bunun yanı sıra Will’in vazgeçemeyeceği kadar önemli sorumlulukları vardı. Ve bunlardan bir tanesi kardeşiydi.
Yukarıda ki yazı her ne kadar arka kapak yazısı gibi görünse de hayır onu ben yazdım ahahaha.
Aşk okumayı sevenlere tavsiyemdir. Bu serinin ilk kitabı. İkincisi bende var. Ama üçüncü yani final kitabı yok. Onu da temin edeceğim. Ben beğendim. Çünkü her ne kadar fantastik okumayı sevsem de aşk okumak benim için vazgeçilmez bir keyif olmuştur. Yarım puan kırdım, çünkü içinde biraz duygu eksikliği vardı. .
Klişeler tabii ki vardı ama nerede yok ki? Colleen Hoover’ın aşkı işleme şeklini sevdim. Ama duygu yoğunluğu azdı kitapta ve ben daha fazla olmasını isterdim.
ravenclawinvarisi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli