sv

Cress

avatar

kitap_kulesi__

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

~ Cress ~

Merhaba size ay günlüğü serisinin üçüncü kitabının yorumuyla geldim. Bu kitap da rapunzel den uyarlanmış. Okurken Cress’e gerçekten çok üzüldüm ve Kaptan Thorne ile harika bir ikili oldular onların her diyalogunu okurken gülmemek elde değildi. Thorne karakteri ortaya çıktığında ilk tehlikeli biri sandım bu da nerden çıktı şimdi demiştim ama aslında çok zeki ve tatlı biri olduğunu okudukça anlıyorsunuz.

Cress’in o utangaç halleri Thorne’nin o egoist halleri efsaneydi.Thorne’nin egosunun üstüne kimse çıkamaz bence kendini o kadar çok beğenmiş ki normalde sinir olursun ama bu haller bu karakterde çok güzel durmuş ve ortaya harika bir karakter çıkmış. Sizde okurken Thorne’yi çok seveceksiniz.

Gelecekte bile kuleye kapatılan genç kızlar var…

Daha ufacık bir kız çocuğuyken, cadı onu ne kapısı ne merdiveni olan bir uzay uydusuna hapsetti.

.

.

Cress, Cinder’i Kraliçe Levana’nın hain planlarından haberdar etmek için her şeyi göze almıştı. Ancak ufak bir sorun vardı. Çocukluğundan beri hapsedildiği bir uyduda yaşıyordu ve ona eşlik eden tek şey İnternet bağlantılı ekranlardı. Elinde yalnızca bu ekranlar olunca, Cress’in de efsanevi bir hackere dönüşmesi kaçınılmazdı.

Bütün dünya; Cinder, Kaptan Thorne, Scarlet ve Wolf’un peşindeyken. Onlar Levana’nın planlarını altüst etmek için Cress’i esir tutulduğu uydudan kurtarmaya ant içmişlerdi. Ancak bir şeyler ters gitti ve ekip üyeleri uzayın ortasında birbirlerini kaybetti. Kraliçe Levana ise hiçbir şeyin İmparator Kai ile düğününü engellemesine izin vermemeye, dolayısıyla Cinder’in peşini bırakmamaya kararlıydı.

Bu harika kitabı okurken asla elinizden bırakamıcaksınız sizi sürükleyip götürecek ve bir bakacaksınız ki kitap bitmiş. Bütün macera severlere tavsiyemdir serinin dördüncü kitabının yorumuyla görüşmek üzere kitapla kalın.

.

Kitaba Puanım 5/5

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli