sv

-Dün Bugün Yarın Ve Sonsuza Kadar Yorumu –

avatar

pandasbooki

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yoruma geçmeden söyleyeyim. KitapGraf’ta fazla aktif değilim kusura bakmayın,ama aktif olmaya çalışacağım 🙂
Okuyanların çoğu beğenmese de ben beğendim. Beğenme sebebim galiba yazardan okuduğum ilk kitap olması.Okuyan birkaç arkadaşım gibi bende olaylar durmadan başa sarıyor gibi hissettim. Karakterlere gelecek olursak Elif karakteri (başkarakter) kendisi beni sinir etti, o kadar saf biris ki. Birde şu kurallar var. Kız manyak gibi kuralların üstünden gidiyor istemediği hayatı yaşıyor. Beni sinir etti okurken “Kızım sen sAlak mısın¿ Niye kendi istediğin gibi yaşamıyorsun”dedim.
Kitapta en sevdiğim karakter “ECMEEEL”
Çok akıllı sinsi ve bir o kadar da mantıklı konuşan birisi. Bu özellikleriyle beni kendine aşık etti. Diğer sevdiğim karakter ise “Ufuk”
Kendisi ablasından (Yani Saf Elif) çok daha akıllı birisi.Şimdi diyeceksiniz (Ee hani Eseerr?) Evet Eseri de sevdim kendisi iyi kalpli, düzgün, aşık genç bir evladımız Mbsmxbx .Okana gelirsek her okuduğumda (Okan Allah belanı versin) dedim.Okan için bu yorumda sadece bunu diyorum çünkü onu anlatmaya başlasam yorum bitmez ve parmaklarıma yazık olur değmeyecek iğrenç bir karakter yüzünden.
Neyse sizde alıp okuyun, okuduktan sonra benimle düşüncelerinizi DM yolu ile paylaşabilirsiniz. Sizi çok seviyorum hadi baay
3,5/5
___
(Not:Yazarın diğer kitaplarını okuduysanız beklentinizi düşürün yoksa beğenmezsiniz.)
____

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli