sv

GÜÇLÜ KADINLAR – SONGÜL SOYDAŞ

avatar

mehlikabookstagram

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

https://www.instagram.com/p/CA0lW6wDz6j/?utm_source=ig_web_copy_link

Güçlü Kadınlar & Nurgül Soydaş
.
.
Merhabalar Sevgili Okurlarım ,
Tüm geliri imkanı olmayan kız çocuklarımız kullanılacak bu güzel ve bir o kadar da anlamlı olan bu şaheserin yorumu ile geldim.
.
.
Öncelikle bu farkındalık projesinde öncülük ettiği için değerlidir arkadaşım Yeşim’e (@okuyanstylist) çok teşekkür ederim. Harika bir grupla bu anlamlı etkinliğimizi gerçekleştirdik.
.
.
Birden fazla yazarın kollektif olarak hazırladığı bu eserin ana teması “kadın” biliyorsunuz ki günümüzde kadınlara yönelik çeşitli türlerde haksızlıklar yapılıyor İslâmiyet öncesi çağda yaşadığımızı hissediyoruz bol bol bu dönemde.
.
.
Kadın, istediği şekilde giyilebilir istediği vakit dışarı çıkabilir elalem ne dere göre yaşamaz hayatı çünkü nerede ne yapacağını çok iyi bilir.
.
.
Bizim en büyük hatamız Erkek ve Kadın fizyolojik ve sosyolojik yapısını bilmemek yok erkek sevgili yapar çünkü delikanlılık lakin kadının sevgilisi olunca yoldan çıkmış bizim zihniyetimizde böyle cahillik görmedim.
.
.
Elalem ne der duvarını yıkmamız gerekiyor. Bu duvar yıkılsın ve altında tüm kötü zihniyetler ve cahillik de yerin dibine girsin.
.
.
Ben hemcinslerimi haberlerde şu şahıs tarafından şort giydi gece dışarı çıktı diye öldürüldüğünü duymak istemiyorum. Ben kendi ayakları üstünde başarılı konuma gelmiş mutlu ve huzurlu ortamda yaşayan kadınların sesini duymak istiyorum.
.
.
Hep birlikte çeşitli sosyal farkındalık bu projeleri ile bu sese ses cana can olalım tıp kı bu güzel eseri hazırlayan değerli yazarlarımız gibi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli