sv

Günaydın Sızım

avatar

zezevebulut

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

🍀 Günaydın Sızım 🍀
“Öylesine hayatınıza aldığınız insanların içinde ölüm gibi acılar bırakmayın. Hayatınıza aldığınız her insan size mutluluk verdiği gibi çok fazla şeyler götürecektir.”
🌿🌿🌿
Merhabalar bugün kalbi kadar yüzü gözü her şeyi çok güzel olan bir yazarın kitabıyla karşınızdayım. Bu kitabı ve yazarın diğer kitabı ‘Yalnız Anlaşıldık’ı A 101’de görür görmez kaçırmadan aldım. Alırken orada görevli olan bayan arkadaş bu kitabı okuduğunu ve çok sevdiğini söyledi. Zaten daha önce de yazarın kendi ve kitaplarıyla ilgili methini duymuştum. Şimdi geriye aldığım kitapları imzalatmak kaldı.

Kitap hakkında bahsedecek olursak ilk sayfasından son sayfasına kadar kalbinizi aşılayacak sözler bulunmakta. Yazar kitabı yazarken hissederek yazmış ve hayatından birkaç parçayı söküp sayfaların arasına sığdırmış. Bizde okurken bu parçalara dokunarak ilerliyoruz. Acılarıyla baş etmekte zorlanan, ayağa kalkamayan insanlara da birkaç öğütler ve teşvik edici cümleler kurmuş. Kimsenin kendinizden daha üstün olmadığını dile getirmiş. Altını çizdiğim o kadar çok cümle vardı ki hepsini buraya sığdıramayacağımın farkındayım. Bu yüzden birkaç kesit bırakıp gidiyorum. Ben beğenerek okudum ve sizlere de tavsiye ederim. Eline sağlık güzel yazar.
🌿 🌿 🌿
Sevilmediğini hissedince bir kadın ya da bu his kalbe düşünce, daha fazla ilgi bekler. En azından o saçma his gidene kadar bekler. Bu ilgiyi göremediğinde Araf’a düşer. Bu hissin sadece bir kuruntu olduğunu bana göster ki kaldığımız yerden devam edelim, demektir bütün bu kavgalar. Anlayamadığınızdan mı yoksa hadi gitsin, diye beklediğinizden mi bilinmez ama hiçbir şey yapmıyorsunuz. Aslında yapılacak olan şey çok basit. Olaya sakince yaklaşıp sevdiğin kadının her zaman yanında olduğunu gösterirsen konu biter ama sen ısrarla ortada bir şey yok, diyerek rahat davranırsan bir aşkın bitişinde senin de suçun olur. ☆”Bir kadını mutlu etmek öyle sandığınız kadar zor değil.”☆
☆”Korunmayı bekler bir kadın, sevilmeyi bekler, umudunun bittiği yerden öpülsün ister.”☆
10/10

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli