sv

Hayat Cesurlara Torpil Geçer

avatar

zezevebulut

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“Uçurumun kenarındaysan cesaretli olmaktan başka çaren yoktur.”

.

.

Size içi sıcacık sevgi ve merhamet dolu bir kitapla geldim. Okuduğunuzda kendinize mutlaka bir pay çıkaracağınız muhteşem bir kişisel gelişim kitabı. Okuduğunuz da sıkılmadan ilerleyebileceğiniz ve bu hazdan zevk alacağınız güzel bir kitap. Sayfaların kendiliğinden akmasına izin verin.

Konusu; Dilhun bizlerden biri. Yaşadığı kötü olaylardan çıkmasına vesile olan Vaveyla ve ilahi düzenin yardımcısı olan ‘Logos’ (kendi benliğimiz) ve de son olarak da Dilhun’un aşkı Hakan… Asıl duyguların görmezden gelinip tüm kötü (kin, öfke, nefret) duyguları ön plana serip ilişkilerini düzene sokamayan biri nasıl değişebilir?

.

.

Hayatınızda yolunda gitmeyenler durumlar mı var? Size o zaman bu kitabı kesinlikle öneririm. Burada bulunan taktiklerle hep kendi hayatınızı yola koyabilir, hem de çevrenizdeki insanlara yardımcı olabilirsiniz. Yazarın muhteşem teknikleriyle bize yol gösterdiği bu kitap da huzura erebileceğiniz ilginç olduğunu düşündüğüm etkisel güzel faktörler bulunmakta.

Yazarımızın bulunduğu birçok dallardan kısaca bahsedecek olursam; iyi ve işinin ehli bir öğretmen, birçok konularda uzman, nefes ve yaşam koçluğu yapmış, iyi bir Aile terapisti ve kısaca güzel bir psikolog 🙂

“Hayat sadece yola çıkmayı göze alanları kahramanlaştırır.”

.

.

10/10

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli