sv

Kahin ve Anka~Buse Pendaz

avatar

sayfalardaki.gul

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Söylemeden geçemeyeceğim kitap kardeşimin fuardan aldığı bir hediye idi ve beni gerçekten çok iyi tanıyor. Zira benimde almak istediğim bir kitaptı. Şimdi kitaba gelecek olursak. Kitap fantastik bir kitap ve aslında birçok okuduğumuz diğer kitaplardan, izlediğimiz dizi-filmlerden iz taşıyor.
Hangileri mesela diyecek olursanız. Kitapta Harry Potter serisinde olduğu gibi doğa üstü yaratıklarla dolu bir orman mevcut. Ayrıca hikayenin ana ortamı the magicians tarzı gibi bir okul binasından ve yatakhane binasından oluşuyor. Ayriyeten Merlin dizisinden de izler mevcut. Büyü yapmak Armoni Nemesis krallığında Merlin’deki gibi yasak. Kitaptaki Kyne karakterinin ormana yakın küçük bir kulübede yaşaması Hagrid’in kulübesini, karakteri ve kraliyet hekimi olması ise Merlin dizisindeki Gaius’ı anımsattı bana

Neyse konuya geçmeden çok fazla bilgi verdim. Bu yüzden hemen konuya geçiyorum.

Melanie, Anka tarafından kovalandığı geceye kadar diğer tüm kızlar gibi normal bir hayat sürmekteydi. O gece annesinin gerçek annesi olmadığını, kendisinin Dünya’dan gelmediğini ve tehlikede olduğunu öğrenen Melanie, onu almaya gelen iki kişi ile Dünya’dan ayrılır. Armoni Nemesis Krallığında okula başlayan Melanie ortama çok çabuk adapte olur. Fakat her gün başka bir tehlike ile karşılaşmaktadır. Geçmişi ve kimliği ile ilgili sırları çözen Melanie, Krallığı ve sevdiklerini korumak için her türlü tehlikeyi göze alır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli