sv

Kemankeş

avatar

zezevebulut

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kitaba gelecek olursak, başta dediğim gibi türü şiirdir. İçerisinde birçok şiir yer aldığı gibi yazar duyguyu bizlere geçirmeyi başarmıştır. Şiir kitabı okumak veya şiir yazmak çok zor bir iştir. Her insan şiir kitabı okuyup ve şiir yazamaz. Zaten günümüzde şiir kitaplarının okunmasına yönelik çok az kişilerin olduğunu özellikle de bizim ülkemizde bunun görülmesi çok üzücü bence.

Yazardan bahsetmek istiyorum size biraz. Yazarımızın birçok alanda kendisini geliştirdiğini biz grubumuzla okuduk ve öğrendik. Birde sizin için bunlardan bazılarını yazmaktan zevk duyacağım.

Uzun yıllar Erzurum’da (ailemin memleketinde) yaşamını sürdürmüş ve ticari faaliyetlerde bulunmuş. (Yazara kendimi yakın hissettiğim bir konu daha. )

Okçuluk kulübü başkanı, akut Erzurum lideri, (9.yıl) THK’da sözleşmeli paraşüt öğretmenliği, Profesyonel dağcı, hayatta kalma ve doğada yaşam koçluğu, belgesel çalışmaları, yıldızlı dalgıç, ressam, bunun yanında şair, atlı sporlardan atlı okçuluk, dalış, kayak ve rafting yapmaktadır. Şimdi de “Evvel Zaman” adlı bir belgesel programın da yapımcı ve sunucu olarak görev yapmaktadır.

Alıntılar; “Olur da bir gün yine aklıma düşersen apansız, alır deli başımı gelirim yine.”

“Dokunduğum her yürekte yazdığım her mısrada, sessizce çekip gidenlere selam olsun.”

“…bir şiir yaz. İçinde yarım kalan ben olsun! Ser versin, sevda vermesin…”

“Koca bir evin içinde, küçücük kalmış bedenim. Senin dönüşünü bekliyor, gözlerim kapıda tıpkı o günkü gibi…”

.

10/7

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli