sv

Kemik Büyüsü (Seri)

avatar

zezevebulut

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Orman kararır, ışık karanlığa karışır. Eskiden paramparça olan, artık tamamlanacak.

.

Seattle’da heyecan dinmek bilmiyor…

Yakınlarda bir ekinoks olacak, bu nedenle hayat bizler için gittikçe zorlaşacak gibi görünüyor… Geçmiş, arkadaşlarımız Iris ve Chase’in peşini bırakmamakta kararlı. Rüyalarımın ejderhası Dumanlı ise ailesi ile benim aramda bir tercih yapmak zorunda. Bütün bu sorunlara bir de şehre sızmış rütbeli bir iblisi eklediğinizde nasıl bir karmaşayla karşı karşıya olduğunuzu tahmin edebilirsiniz.

 

Camille ve arkadaşlarını tehlikeli yolculuklar, esrarengiz ziyaretçiler ve tüyler ürpertici bir savaş bekliyor. Camille yaşadığı değişikliklere tümüyle ayak uydurmaya çalışırken, o ve arkadaşları oldukça zorlu günler geçirecek gibi görünüyor.

“Av’a katıl! Ay’la koş! Kendini gölgeye, zevke tutkuya ve hepimizi yukarıdan izleyen Anne’nin büyüsüne ver. Seni fiziksel bağlarından kurtarıyorum. Seni prangalarından kurtarıyorum. Bu gece Av’la beraber yanımda koş, özgürleş ve vahşileş!”

Kitapta biraz yazım yanlışları olsa da kitabın fantastik olması beni her yönden etkisi altına alıyor. Aksiyon dolu bölümler iyi ilerlese de yabancı isimler her zaman ki gibi beni zorluyor ama buna rağmen yabancı yazarları okumaktan vazgeçmiyorum. Bu bana engel olmuyor. Camille’nin çok eşli olması beni sinirlediriyor asıl karakterin üç eşi var ve nasıl oluyorsa hepsi halinden memnun. Bu olay yüzünden kitabı biran önce bitirmek ve Camille’den kurtulmak istiyorum fakat onun dışında kitabın sağlam bir kurgusu olduğuna inanıyorum. 10/8

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli