sv

Lâcivert Amber Kitap Yorumu

avatar

terabithiakitapligi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aşka inanmayan bir adam, sonsuz aşk için savaşırken ne kadar ileri gidebilir?

 

Herkese Merhaba

Bu akşam size finaline kalbimi bıraktığım Lacivert Amber kitabıyla geldim. #arkakapakyazisi ‘nı bırakıyorum.

.

#arkakapak

“Biliyordum, ben de bir hata vardı. Zihnimde ise koca bir kara delik. Her şeyi hatırlıyordum ancak bu hatıraların bana ait olduğundan emin olamıyordum. Sonra o vardı… Edepsiz Lâcivert.

Sahi neden bana öyle yoğun bakıyordu? İfadesiz suratında neden kırgınlıklar yakalıyordum? Yine nasıl bir oyun oynuyordu?”

James ve Beren için yeşeren umutlar, Beren’in başına gelenlerle yerle bir olur. James ve Ekibi, genç kıza olanları çözmeye çalışırken, bir yandan da Birlik’in onlara verdiği görevi sonuçlandırmak zorundadırlar. Ancak James’in hepsinden daha zor bir sınav vardır. Sonsuz aşkını geri kazanabilmek için ne kadar ileri gidecek? Ve tüm bu savaşı verirken, Beren’i korumaya nasıl devam edecek?

Genç ikilinin macerası son bulurken, düğümler daha karmaşık, sırlar daha acımasız hale geliyor.

.

Ayyy kalbimi bıraktım. Allah’ımmmmm o ne güzel bir finaldi. Robot James, Romantik James’e dönüştü. O kadar güzellerdi o kadar kendilerine haşlardı ki. Bayıldım. Sayfa aralarındaki o kısa yazılara da ayrı bayıldım. Sofia keşke acı çekerek ölseydi. Yaptıklarının sonucunda basit bir ölümle kurtuldu.Diğer bir karakterimiz olan Elizabeth’e o kadar hayran kaldım ve onun için o kadar üzüldüm ki. Keşke her şey onun için daha güzel olabilseydi. Peki Sinem resmen şoka uğradım. Ahh Mike, o kadar tatlıydı ki, resmen ekibin yaramazı. Ve Sinem ile Mike kesinlikle onların hikayesini okumak isterim.

Üzerinde saatlerce konuşabileceğim, en ufak nokta hakkında fikirlerimi söylemek istediğim bir seriydi. Kendine has özel kurgusuyla seveceğinizi çok düşünüyorum. O yüzden bu seriyi okuyun derim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli