sv

Paralel Odalar Teorisi

avatar

bikahveebikitapp

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Herkese Merhabaaa 🖤🌼🌑
#kitapyorumu #paralelodalarteorisi @aysenurnazli
Paralel Odalar Teorisi ⚡
Kitap o kadar tatlıydı ki mutlaka okumalısınız. 🌼
Baş karakterlerimiz Nihan ve Teomandı. Kitabımızda bölümler sırayla bir Nihan’ın bir Teoman ‘ın dilinden anlatılıyordu ve bence bu çok iyi fikirdi çünkü iki tarafında düşüncelerini öğrenmiş olmak benim aklımı hiç karıştırmadı aksine kafamda karışıklık olmasını önledi. Aslında kitap karışık bir olay örgüsü dahilinde ilerlemedi ama düşüncelerin ön planda olması da bence çok iyiydi.
Aynı zamanda Nihan bir INTJ bunu sizde ilk defa duyuyor olabilirsiniz bende ilk defa bu kitapta duydum ama MBTI, ISTJ, ISTP, ENFP, ENFJ gibi kelimeler kitapta çok fazla geçiyordu. Bence kitap her şeyiyle farklı bir anlam içeriyordu mesela kapağındaki kupalar, ayracındaki gezegenler çok anlamlıydı ama bunu okumadan anlayamazsınız.
Gelelim konusuna😇
Nihan bir INTJ ve kendine özel kuralları olan bir kızdır. Ev arkadaşları Nihan’ın kurallarına saygı duymaz ve Nihan yenç bir ev arkadaşı aramaya başlar. O sırada Teoman da kira ve faturalar için ev arkadaşı arıyordur. Nihan Teoman’ın ilanını görür ve onunla ev arkadaşı olurlar hikaye de işte o paralel odalarda başlar. Eray Nihan’ın en yakın arkadaşıdır ve ben Eray’ı çok seviyorum. Acar da Teoman’ın en yakın arkadaşıdır ve ben Acar’a gıcığım 😅. Neyse kitap bence gayet akıcıydı ben çok beğendim eğlenmek istiyorsanız okumalısınız.
Puanım:4.5/5🧚🏻‍♀️
Kitapla kalın sevgiyle kalın🥰🌹

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli