sv

Sarai – J. A. Redmerski

avatar

ravenclawinvarisi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sarai benim uzun zamandır çok merak ettiğim ve aslında o zamanlar aldığım bir kitaptı. Fakat okumak bir türlü nasip olmamıştı. Kitabın konusundan bahsedeyim azıcık, Sarai adlı kızımız 14 yaşındayken bağımlı annesi tarafından uyuşturucu baronu Javier’e satılıyor. Ve 9 sene boyunca her türlü pisliğe maruz kalıp bir yandan da kurtulmak için fırsat kolluyor. Fırsatını bulduğu anda da kaçmak için yola koyuluyor.
Şimdi canım Sarai’cim sen Javier’den kaçıp cesurca nasıl bir seri katil olan Victor’a sığınabiliyorsun? Bana bunu bi söyle tatlım. asdgdssff
Yani böyle yıllarca hem psikolojik hemde fiziksel tacize maruz kal ama ilk defa gördüğün bir insana ( hemde seri ve kiralık katil) sığın. Oldu canım hıhı!
Serinin adı zaten Katiller Çetesi olduğu için birçok katilimiz var. Victor, Javier falan filan. Victor çok zeki, hızlı ve çevik bir katilimiz. Sarai’nin saflığına sinir oldum.
Kitapta Victor’un ağzından okuduğumuz bölümleri sevmedim. Çünkü o kadar hissiz anlatmış ki sanki başka biri görüp direkt olarak ne gördüyse yazmış gibi yani kendi yaşamış gibi değil. .
Yani kısaca, konusu ve benim kitapla ilgili düşündüklerim bunlar. Seriye elbette devam edeceğim. Çünkü ilk kitabı sevdiğim bir kitaptı. Biliyorum biraz yüzeysel bir yorum oldu ama okuyup kendinizin görmenizi çok isterim.
Yaş sınırlaması bence 16+ diyebilirim. Çok fazla alıntılayacak bir yer bulamadım.

ravenclawinvarisi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli