sv

Sihrin Kovulmuş Melekleri

avatar

zezevebulut

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhabalar, uzun bir aradan sonra size yepyeni bir kitapla geldim. Aslında bu kitabı daha önceden bitirmem gerekiyordu fakat araya bir takım meşguliyetler girdi ama sonunda okumamı tamamladım.

Öncelikle kitabını bana imzalayıp gönderdiği için yazarımıza çok teşekkür ederim. Kitap kesinlikle gelişi güzel veya baştan savma yazılmamış. Hatta birçok bilgi ve kaynaklara başvurulmuş. Bilmeyenleri güzel bilgilendirmiş. En hoşuma giden tarafı buydu. Olumsuz küçük bir eleştiri sıkıştıracak olursam kitapta kurgu çok yavaş işledi gibime geldi. Ben bu yüzden biraz sıkıldım ama sırf kurguyu merak ettiğim için devam ettim. Hatta son kısımdan biraz okumak istesem de heyecanını kaçırmak istemedim ve vaz geçtim.

Daha sonra kitabın kapağından bahsedecek olursam harikulade ötesi bence. Tasarım direk dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra kitabın konusu ilgi uyandırıcı. Okuduğunuzda da merak edeceğiniz birçok olay var. Özellikle de içeriğinde bahsedilen büyüler ve Harut ile Marut olayları gerçeği birebir yansıttığı için insanı istemeden de olsa ürkütüyor. Yalnız Ninva, Cebraili öldürdü mü bilmiyorum, kafamda hala soru işareti olarak kaldı. Yazarımızın eline ve kalemine sağlık. Kitabın ikincisini merakla bekliyorum.

“Aşk karanlık kör bir kuyu. İçinden çıkmaya çalışıyorum ama beceremiyorum.”

“Aşk benim cehennemim, içinden çıkamadığım hapishanem. Bir gardiyanım olsa kandırıp çıkacağım, ama bu kuyuda yapayalnızım.”

“Aşk kendine merhem olmuyorsa zehir olur.”

“Parlayan yıldız olmak istiyorsan hayalleri yok etmelisin.”

“Ne temizler aşkın lekesini ruhundan. Nasıl deva bulur insan, nasıl yeniden doğar, nasıl o hiç olmamış gibi davranabilir, nasıl her şeyi yok sayıp yeniden bir hayata başlamaya çalışır, nasıl soluk alır insan…”

“Onun yokluğundan beri simsiyah bir çamura dönüştüm, dışarıdan akça pakça görüyorlar, genç sanıyorlar beni. Ruhum buruştu, yaşlandım, içim zift karası.”

“Uyusam tüm dünyayı yorgan gibi üzerime çekip, sabah hiç olmasa.”

10/8

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli