sv

Soğuk Savaş

avatar

okurunruyasi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

. Herkese Selam!

“Soğuk Savaş” kitabı ile karşınızdayım. Hadi gelin Munise ile güzel bir yolculuğa çıkalım. Munise, 30. yaş doğum gününde çalıştığı bankada, müdür olarak terfi oluyor. Arkadaşları; Işılay, Gonca ve ailesiyle mutlu bir şekilde yaşayan Munise’nin hayatında olmayan tek şey, aşktır. Yıllar önce terk edilen Munise, aşka tövbe etmiştir. Terfisinin ilk günü, yanına atanan asistanınıyla tanışınca şok geçirir. Kim mi bu asistan? Yıllar önce terk eden sevgilisi Abdülezel. (Herkes Ezel diyor, Abdülezel denmesinden kendisi de hoşlanmıyor ama ben Munisenin tarfındayım kimliğinde ne yazıyorsa o )

Munise için İNTİKAM vakti gelmiştir! Abdülezel’i çileden çıkarmak ve yıldırmak için elinden geleni yapar. Acaba içindeki aşk devam ederken intikam almaya devam edebilecek mi?

Bu Soğuk Savaşın kazananı kim olacak?

.

Kitabın kurgusunu da, anlatım tarzını da çok sevdim. Hatta bana Pucca’nın kitaplarını anımsattı. Böyle doğal, olduğu gibi anlatımları seviyorum (Rahatsız etmediği sürece). Baş karakterimiz Munise’yi de, arkadaşlarını da çok sevdim. Güçlü, ayaklarının üzerinde durabilen, kendine güveni tam olan bir kadın. Böyle kadınların anlatılması çok hoşuma gidiyor. Tabi ne kadar güçlü olsan da, bazen kalbe söz geçmiyor.

İçeriğinde; aşk, macera, tehlike mevcut. Kendinize de sorabileceğiniz bir soru; “Karşınızdaki kişi ne yaparsa yapsın, 2. bir şansı hak eder mi?” Munise’nin seçimini okumak güzeldi.

Çok eğlenceli bir kitaptı, çok kısa süre de okudum. Kafa dağıtayım ve merakla da okuyacağım bir kitap olsun derseniz buyrunuz

Ayrıca yazarımız Gülsen Hanım ile yüz yüze tanışma fırsatımız oldu. En az Munise kadar, kendisi de çok doğal .

Kitapla kalın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli