sv

Terlikli Kız 1

avatar

zezevebulut

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“Bugünü uğurlamak gerekir, yarının unutulmaz olması için…”

“Ve siz erkekler, bir şeyler sakladıkça terk edilmeye mahkumsunuz!”

“Bir erkek eskiyi unutamıyorsa neden yeni sayfadaki karakterinin canını yakmaya çalışır ki?”

“Pardon bayım, aşkın adını kirlettiniz…”

“Gözlerini kırpmadan yaktığın aşk için, sana benden fayda gelmez!”

“Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk bile yeterdi oysaki hırpalanmış ruhuma. Aslında seninle yaşamak istediğim bütün hayallerimi bir balona fısıldadım ve onu ellerimden kaçırdığımda anladım her şeyin geçici olduğunu. …Aşk bulutların üzerinde dolaşırken bir anda yağmur olup yere çakılmak gibiymiş.”

 

Merhabalar çok eğlenceli bir kitapla karşınızdayım. Öncelikle bu kitabı imzalayıp bana hediye eden yazarımız çok teşekkür ederim. Yazarla hem adaş olmamız hem de yaşadığı birkaç şeylerin benim hayatıma benzemesi beni ilk etkileyen ve kitaba farklı bir bakış açısıyla yaklaşmama sebep oldu. Kitabın kapağı dahil içeriğine de hayran kaldım. Tasarım yönünden yayinevi iyi bir iş çıkarmış. Onun haricinde olaylara öyle kapılıp gittim ki kitabı bir çırpıda okudum.

Kah tebessüm ettim, kah sinirlendim, kah üzüldüm ama sonunda nutkum tutuldu ve öylece kalakaldım. Burada bitirilmez yazar ama dedim. Allahtan kitabın ikincisini yazdığını biliyorum. Serinin devamını dört gözle bekliyorum.

 

“Kalbim daha çok kırılıyor, senin yok olduğunu, bildiğim zamanlarda!”

 

“Sadece tebessüm etmişti ki, bir bayan en sınırlı anında tebessüm ediyorsa bence fikrini hiçbir şey değiştiremezdi ama ben denemek istedim. Çünkü farkında değildim ama aşık olmuştum.”

“Ben seni henüz gözüm açılmadan, doğduğum zaman sevdim…

Bazen sana cehennemi yaşatmıştım ama, cenneti ben sende gördüm be anne…”

10/10

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli