sv

Zincir

avatar

Karmakarisik_renkler

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhabalar efendim,

Kızınız kaçırılsaydı ve sizin onu kurtarmak için başka bir çocuğu kaçırıp alıkoymanız hatta işler ters gittiğinde öldürmeniz istenseydi ne yapardınız?

Kyle otobüs durağından okula gitmek için servisini beklerken kaçırılır. Annesi Rachel, rutin bir kontrol için onkoloğuyla görüşmek üzere hastaneye giderken aldığı bir telefonla hayatı alt üst olur. Kızı kaçırılmıştır ve onu kurtarabilmek için bir hesaba para aktarması başka bir çocuğu kaçırması ve aynı şekilde ailesini arayarak kendisinden istenenleri onlara da iletmesi istenir. Başka bir çocuğu kaçırdığında kızı serbest bırakılacaktır. Zincir bu şekilde çalışmaktadır. Zincire bir kere girildimi artık çıkış yoktur.

Kitap iki bölümden oluşuyor ilk bölümde Rachel’in kızını kurtarmak için girdiği mücadele ikinci bölümde ise zincirin liderlerini bulup sistemi çökertmek için yaptıklarından oluşuyor. Zincir kitabının kapağında ki Stephen King yorumunu gördüğümde dikkatimi çekmişti. Arka kapağı okuduğumda ise kesinlikle bu kitabı okumalıyım dedim ve iyiki okumuşum Stephen King sonuna kadar haklıymış özellikle ilk bölümde gerilim ve heyecan hız kesmeden artarak devam ediyor. İkinci bölümün başları biraz yavaşlasa da ilerledikçe hareketleniyor ve kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Gerilim sevenlere kesinlikle tavsiyemdir sevgiyle ve kitapla kalın….

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli